Posuvné dvere

V prípade ak hľadáte produkty alebo konfigurátor navštívte náš eshop.


Prečo od nás ?

Posuvné dvere Vám samozrejme dovezieme až k Vám domov ( cena je bez vynášky dverí ). Posuvné dvere na vstavané skrine Vám vieme vyrobiť aj s predelovacími lištami vrátane vloženia ( všetkých materiálov ), v tom prípade Vám cenu pripravíme podľa Vašej požiadavky. Pýtate sa ako si vyrátať presný rozmer dverí? Je to jednoduché, podľa dole uvedeného príkladu. Poprípade Vám pomôžeme na základe Vašich presných rozmerov. Stačí si u nás objednať online porez a hranovanie drevotrieskových dosiek na mieru podľa Vašich požiadaviek alebo posuvné dvere na vstavané skrine na Váš požadovaný rozmer. Na čo čakať kým Vám niekto vyrobí a namontuje nábytok, keď si ho môžete zrealizovať sami?

Ako prebieha dovoz ?

Posuvné dvere doručujume klientom našimi vlastnými autami, kde máte záruku korektného dovozu až k Vám domov do 50 km od Bratislavy, ale bez vynášky. V prípade že máte záujem o naše výrobky, ale doprava je vzdialená 50 km až 150km od Bratislavy informujte sa na info@skrineasatniky.sk. Posuvné dvere neposielame kuriérskou spoločnostou z dovôdu nekorektného zaobchádzania.

Budem platiť aj príplatok ?

Vypočet príplatkov nájdete tu: Dvere do výšky od 265 cm do 275 cm príplatok , + 10 % Dvere do výšky od 275 cm do 300 cm príplatok, + 20 % Dvere do výšky od 300 cm do 325 cm príplatok + 30 %